Çankaya Koltuk Yıkama

Halılarınızı, koltuklarınızı, battaniye ve yorganlarınızı hala kendi imkanlarınızla mı yıkamaya ve temizlemeye çalışıyorsunuz? Aldığınız temizleme makineleri her nedense işinizi görmüyor mu? Yoksa kullandığınız temizlik malzemeleri mi yetersiz oluyor? Eğer doğru malzeme ve aletleri kullanmazsanız, halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama gibi işlemler sizin için işkenceye dönüşebilmektedir. Üst üste iki kere bile aynı işlemi uygulasanız, koltuk, halı, yorgan ve battaniyeniz yeterince temizlenmeyecektir. Çünkü konusunda uzman bir profesyonelin eli değmemiştir. 1990 yılından beri bu sektörde siz değerli müşterilerine hizmet veren Çankaya koltuk yıkama firmamız siz değerli müşterilerine her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte çok daha iyi hizmet sunmakta ve her geçen gün daha da büyümektedir.

Halılarınızı, koltuklarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi temizlemeye vaktiniz olmayabilir. Bu noktada biz Çankaya koltuk yıkama firması olarak sizlere bu alanda 2000 yılından beri hizmet verir ve vermeye de devam ederiz. Siz değerli müşterilerimizin istek ve önerileriyle her geçen gün daha da büyüyen firmamız koltuk yıkama operasyonunda da en üst seviyeye ulaşmış bulunmaktadır. Çoğu yerde olmayan ancak Çankaya koltuk yıkama firmamızda her geçen yıl yenilenen üstün teknolojimizle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlarız. Ekstra olarak koltuklarınızı evinizde de temizleme opsiyonunu sizlere sunarız. Sitemizde bulunan müşteri hizmetleri numaramızla bize ulaştığınızda, istediğiniz hizmet şeklini belirtmeniz yetmektedir. Siz söyleyin biz yapalım. Sizin belirlediğiniz bir tarihte, sizin belirlediğiniz adrese gelerek koltuk yıkama işlemlerinizi, sizin isteğiniz doğrultusunda evinizde de yapabiliriz, firmamıza özel temizleme odalarında da yapabiliriz.Koltuk yıkama işlemlerimizden kısaca bahsedecek olursak; öncelikli olarak koltuğunuzun üzerindeki ve köşelerine sıkışmış olan tozları, kırıntıları alırız. Sonrasında üstün teknolojiyle donatılmış olan makinelerimizle koltuğunuzun iç kısmı da dahil olmak üzere her yerini iyice yıkar, temizler, arındırır ve kurularız. Sonrasında ise ilaçlayıp, kullanımınıza teslim ederiz. Evinizde yaptırdığınız koltuk yıkama işlemlerinizde makinelerimize gelen yani sizin koltuğunuzdan çıkan kirleri gördüğünüzde daha önce bizimle iş yapmadığınıza çok üzüleceksiniz. Koltuğunuzu adeta baştan yaratan Çankaya koltuk yıkama firmamız, siz değerli müşterilerini olumlu yönde şaşırtmaktan da gurur duyar. Ülkemiz koşulları gereğince, koltuk imalathaneleri maalesef ki çok da steril bir ortamda üretim yapamamaktadırlar. Ve bu durum da daha ilk günden koltuğunuzun aslında bir güzel temizlenmeye ihtiyacı olduğunu sizlere anlatmaya yetmektedir. Eğer ki koltuklarınızın hangi ortamlarda üretildiğini görseydiniz firmamıza ulaşmak için bir an önce hareket ederdiniz.

Çankaya koltuk yıkama firmamızın bir diğer başarıyla sürdürdüğü hizmet ise halı yıkama hizmetidir. Evimize can veren halılardır aslında. Zira onlar olmadan ev hem soğuk hem de boş gibi gelir. Çoğu insan bu şekilde hisseder. Evin olmazsa olmazı olan halılardan, bu sebepledir ki en küçük köşeye bile koyarlar. Dolayısıyla evin her kısmı halı ile kaplı olur. Bu durum da haliyle evdeki temizliği yetersiz kılmaya başlar. Çünkü dışarıdan kir, toz ve mikrop getirmiş ve de evin her tarafına, en çok da halılara yaymışızdır. Halılar mikropların en kolay üreyebildikleri yer olarak resmi kayıtlara geçmektedir. Bu yüzdendir ki halılarınızı fırsat buldukça yıkamalı ve steril hale getirmelisiniz. Ve herhangi bir ilaçlama sistemi kullanmadığınız taktirde de yıkadığınız halınız bir iki gün içinde tekrar eski haline dönecektir.

Bu sebeple firmamız Çankaya koltuk yıkama olarak, bu işi bizlere bırakmanızı ve sizin de sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmenizi öneririz. Halı yıkama operasyonumuzdan bahsedecek olursak; tıpkıkoltuk yıkama operasyonu gibi öncelikle bize müşteri hizmetleri numaralarımızdan ulaşmanız gerekmekte ve istediğiniz hizmeti söylemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise alanında profesyonel olan kaliteli uzman kadromuzun evinize gelmesi ve isteğinize bağlı olarak evinizde ya da firmamızın temizleme odalarında halınızı yıkama ve temizlemesiyle devam eder. Öncelikle halınızdaki tozları ve kırıntıları özel makinelerimiz sayesinde alırız. Sonrasında alanında lider olan özel üretim halı yıkama şampuanlarımızla halınızı yıkar ve son teknoloji ile donatılmış, teknoloji harikası diyebileceğimiz makinelerimize emanet ederiz. Makinelerimiz işlemi bitirdikten sonra halılarınızı ilaçlar ve mikroplardan ortalama 6 ay kadar uzak kalmasını sağlarız. Bu sayede siz ve sevdikleriniz halınızın üzerinde istediğiniz gibi yürüyebilir ya da emekleyen bebeğinizi halınızın üzerine bırakabilirsiniz.

Firmamızın diğer hizmetlerinden olan battaniye yıkama, yorgan yıkama ve overlok hizmetinde de yine aynı kaliteli yöntemler kullanılmakta ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Çankaya koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz battaniye ve yorgan yıkama hizmetlerinden de bahsedecek olursak; aynı şekilde belirlediğiniz gün ve saatte evinize gelir ve eğer uygun görürseniz evinizde yıkama ve temizleme işlemini başlatır, tamamlar ve çok kısa bir sürede gelişen bu olaylar zincirinden sonra, battaniye ve yorganlarınızı kullanımınız için sizlere teslim ederiz.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde çalışma hayatına başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizin de sayesinde büyüyerek, özel ücretsiz servisleriyle Çankaya dışındaki ilçelerde de koltuk, halı, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti verebilmekte ve her geçen gün daha da büyümektedir. Bizi tercih edin, sağlığınızı garanti altına alın.

Çankaya Koltuk Yıkama Facebook SayfasıÇankaya Koltuk Yıkama Twitter SayfasıÇankaya Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK