Halı Yıkama ​Çankaya

Çankaya Halı Yıkama
İpek, yün, el dokuması, Isparta halısı gibi tüm farklı halı modelleri Çankaya halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında el değmeden yıkanmaktadır.
Modern Tesisler
Teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip eden firmamız en modern halı yıkama makineleri ile sizlere hizmet sunuyor. Bu sayede halı yıkama sürecinin hiçbir yerinde insan eli değmediği gibi lekeler derinlemesine temizlenmektedir. Her halıya özel yıkama süreçleri de devreye sokulmaktadır. Zira halıların yapıldığı ham maddelerin farklı temizlenme süreçleri vardır. Bunlara uyulmazsa halının deforme olması söz konusu olabilir. Bu konuda tecrübeli ve eğitimli olan personellerimiz en uygun halı yıkama işlemlerini hayata geçiriyor.
Tesislerimiz sürekli olarak dezenfekte edilmekte ve kirlerden arındırılmaktadır. Dolayısıyla güvenle halılarınızı emanet edebilirsiniz. Gerek yıkanma işlemleri gerekse de kurutma işlemleri ülkemizin belirlediği standartlar seviyesinde gerçekleştirilmektedir.
Uygun Fiyat Ayrıcalığı
Derinlemesine temizlenen halılarınız son derece uygun fiyatlarla yıkanacaktır. Dolayısıyla cebinizi zorlamadan tüm halılarınızı yıkatmanız mümkün olacaktır. Birim fiyat üzerinden hesaplanan halı yıkama ücretleri oldukça uygun olduğu için tüm eviniz ya da ofisinizdeki halıları yıkatmanız halinde dahi uçuk fiyatlar ortaya çıkmayacaktır.
Adrese Teslim
Halı yıkatmak istediğiniz zaman sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterlidir. Personellerimiz vereceğiniz adrese gelecek ve halılarınızı teslim alacaktır. Ardından halılarınız tertemiz bir şekilde atölyemizde yıkanacak ve lekeleri çıkartıldıktan sonra adresinize teslim edilecektir. Tüm bu işlemler birkaç gün gibi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Dolayısıyla normal yaşantınıza en kısa sürede döneceğinizi ifade edebiliriz.
Kaliteli Hizmet
Çankaya halı yıkama firması olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile üst sıralarda yer alan firmamız binlerce müşteriyi mutlu etme ayrıcalığını elde etmiştir. Halı ve kilimlerdeki lekeleri çok büyük bir oranda çıkarmayı başaran firmamız aynı zamanda halılarınızın dokusuna da zarar vermemektedir. Böylelikle ilk günkü parlaklık ve temizlikteki halılarınıza kavuşabilmektesiniz.
Kurumsal Anlayış
Halı yıkama sektöründe büyük adımlar atarak kısa sürede kurumsal bir kimliğe kavuşan firmamız halen daha ilk günkü heyecanını da korumayı başarmaktadır. Böylelikle her yeni müşteri bizler için yeni bir heyecan ve değer anlamına gelmektedir. İşini severek yapan firma personellerimiz sayesinde sizler de aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.
Müşteri Memnuniyeti
Firmamızın öncelikli amacı müşterilerimizi memnun etmektir. Bunun için en kaliteli hizmetleri en uygun fiyata sunuyoruz. Evde çıkarmanız mümkün olmayan tüm zorlu lekeleri kolaylıkla çıkarıyoruz. Çay, kahve, salça, vişne suyu gibi ağır lekeler bile profesyonel yöntemlerle çıkarılır. Üstelik bu esnada halılarınıza zarar verecek ağır kimyasallar kullanılmaz. Halılarınız tüm kir, toz ve lekelerden arınmış şekilde kısa sürede adresinize teslim edilecektir.
Antialerjik Deterjanlar
Halı yıkama sonrasında bir müddet daha deterjan kokusu devam edecektir. İşte bu kokunun evinizi etkisi altına alacağını bildiğimiz için sağlığınıza zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz. Antialerjik ürünler sayesinde astım ya da alerjisi olanlar, bebekli evler sorun yaşamayacaktır. Halılarınızdan temizlik ve ferahlık kokusu gelecektir. Bu koku tüm evinizde taze bir hava estirecektir.
Kullandığımız deterjanlar ağartıcı ya da aşındırıcı maddeler içermez. Bu sayede halılarınız yıkamakla deforme olmaz, eskimez. Halılar kirlendiği her an yıkama yaptırabilirsiniz.
Hızlı Hizmet
Halısı olmayan evde düzen değişecek, konfor bozulacaktır. Bunu bildiğimiz için mümkün olduğunca kısa sürede halılarınızı kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Çankaya halı yıkama firmamız tarafından temizliği tamamlanan halılar özenle paketlenir. Korunaklı bir şekilde adresinize getirilerek teslim edilir. Size ise sadece temizliğin ve ferahlığın keyfini çıkarmak düşecektir.
 
 
Çankaya Koltuk Yıkama Facebook SayfasıÇankaya Koltuk Yıkama Twitter SayfasıÇankaya Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK